|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  302 303 [304] 305 306   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 12:50:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Rabi

Ako je imala krvavu stolicu, to ne valja ticerko!!! Jesi li to spominjala dr. Odakle krv, je li imala tvrdu stolicuuser posted image

pa zato sm oje i vodili u hitnu u nedjelju, zbog te krvave stolice, dr je rekla da to nije nista i da je normalno sto su crijeva iziritirana jer je u 2-3 sata imala 3 puta proliv. dala nam linex i rehidramix i vise nije bila krvava a ni proliva nije bilo, bar ne onog tipicnog, evo tek jutros je malo tecnije. evo sad lezi, nece da mrdneuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 7576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 12:51:03   
bebacha
Tiki da ti njoj uradis analizu stolice

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7577
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 12:52:05   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

Tiki da ti njoj uradis analizu stolice

gdje se to radi? ne lezi mi se na pedijatriji vise bez prijeke potrebe


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7578
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 12:53:32   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: bebacha

Tiki da ti njoj uradis analizu stolice

gdje se to radi? ne lezi mi se na pedijatriji vise bez prijeke potrebe




koliko znam labaratorija na Ilidzi radi analizu stolice, u Luzanima

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7579
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 12:54:30   
bebacha
kod nas na mikrobiologij

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7580
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 12:55:37   
koka i po
dan...Sejo je dosta bolje.
bolje je i spavao samo sto nam hrana malo teze ide...ali proci ce i to.
mirna sam dok znam da mu je krv fenomenalna....samo da oni glupi leukociti spadnu.
sumamed je cudo zene drage....
eh sad...tiki nemam namjeru da te uplasim ali krvava stolica nije bas dobar znak.
cudi me da to doktori nisu detaljnije ispitali.
a da odes po savjet nekoj drugoj pedijatrici?

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7581
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 12:56:43   
Anoniman
misa mu tiki mora da ju nesto "tisti" muci al hajd znaj sta dok nece na nogice i sad proliv ,porijetka stolica.
Da brzo ozdravi, neznam sta da vam kazem zao mi je sto je pati ona je tako njeznica, umiljata ,i pametnica sigurno i mirnica ....ko pahuljica mala a sve ju nesto spopada da sto prije bude iza vas .user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 7582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 12:58:57   
Rabi
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Rabi

Ako je imala krvavu stolicu, to ne valja ticerko!!! Jesi li to spominjala dr. Odakle krv, je li imala tvrdu stolicuuser posted image

pa zato sm oje i vodili u hitnu u nedjelju, zbog te krvave stolice, dr je rekla da to nije nista i da je normalno sto su crijeva iziritirana jer je u 2-3 sata imala 3 puta proliv. dala nam linex i rehidramix i vise nije bila krvava a ni proliva nije bilo, bar ne onog tipicnog, evo tek jutros je malo tecnije. evo sad lezi, nece da mrdneuser posted image


A vodila si je, ma nisam u tokuuser posted image Ma zao mi vas je obje, tebe sto se sikiras(znam kako ti je) i nje sto je tako malaksalauser posted image Meni to bas ko neka malaksalost!
A sto je opet sad ne odvedes u DZ..Trazi misljenje, sta te briga...Nemoj cekati nista!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7583
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 12:59:47   
teacher75
IZVORNA PORUKA: koka i po

dan...Sejo je dosta bolje.
bolje je i spavao samo sto nam hrana malo teze ide...ali proci ce i to.
mirna sam dok znam da mu je krv fenomenalna....samo da oni glupi leukociti spadnu.
sumamed je cudo zene drage....
eh sad...tiki nemam namjeru da te uplasim ali krvava stolica nije bas dobar znak.
cudi me da to doktori nisu detaljnije ispitali.
a da odes po savjet nekoj drugoj pedijatrici?

pa to je bilo u hitnoj, ja sam bila cak i ponijela pelenu da joj pokazem al rekla je da je to normalno.a juce smo bile kod nove pedijatrice, niej nista rekla. pa da je nesto ozbiljno valjda bi imala vise takvih stolica a ne samo jednu


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 7584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:01:05   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Rabi

Ako je imala krvavu stolicu, to ne valja ticerko!!! Jesi li to spominjala dr. Odakle krv, je li imala tvrdu stolicuuser posted image

pa zato sm oje i vodili u hitnu u nedjelju, zbog te krvave stolice, dr je rekla da to nije nista i da je normalno sto su crijeva iziritirana jer je u 2-3 sata imala 3 puta proliv. dala nam linex i rehidramix i vise nije bila krvava a ni proliva nije bilo, bar ne onog tipicnog, evo tek jutros je malo tecnije. evo sad lezi, nece da mrdneuser posted image


A vodila si je, ma nisam u tokuuser posted image Ma zao mi vas je obje, tebe sto se sikiras(znam kako ti je) i nje sto je tako malaksalauser posted image Meni to bas ko neka malaksalost!
A sto je opet sad ne odvedes u DZ..Trazi misljenje, sta te briga...Nemoj cekati nista!


pa gdje cu je sad voditi, subota, a bile smo juce. u utroak je kontrola pa cu vdijeti do tada kakva ce biti situacija.ionako za vikend nista ne mogu postici, mislim na neke laboratorijske pretrage


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 7585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:05:11   
koka i po
savjetovala ti da pratis.ako se pojavi jos koji put nemoj cekati nego vodi dijete.
moguceje da su crijeva iziritirana ,ali koliko sam upoznata da se slucajvi krvave stolice kod proliva moraju detaljnije ispitati jer moze doci do teze infekcije.
i na kraju ...nemoj msliti da te plasim user posted image ja zelim samo najbolje tvom djetetu.
a svi smo upoznati koliko drasticnih gresaka doktori mogu napraviti.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:07:47   
Rabi
Pa vjerovatno i nije nista jer je bila samo jedna takve posle proljeva!!!
Nemoj nista cekati, znas i sama koliko su djece unistili svojim nemarom! Boli njih briga za nasu djecu....
A u hitnoj su katastrofa ja sam nedavno bila i malte ne me napade sto sam dosla, a dijetetu ne mogu temp. da skinem...Gusi ga slajm, ali samo nam je to od jednom pocelo.... I u hitnoj sam se maltene posvadjala sa doticnim dr. kaze sto ste doveli dijete u hitnu, zasto niste isli u DZ...rekoh nije imao ovako visoku temp i nije ovako dis'o...Pregledao ga je haoticnouser posted image Sa mnom se prepire a lafo slusa djetetu plucauser posted image I dao mu na kraju sirup, ali sam mislila da ce mu odmah dati inhalacije...Ali nije, jer ga boli cosak! Na kraju, iz hitne smo otisli na jezero gdje nas je dr detaljno pregledala i odmah ukljucila inhalacije!!!
Ma katastrofa..... Ja vise ne sutim, trazim da mi se uradi onaj nalaz koji ja mislim da treba da se uradi!!!Jer, toliko sam se do sad puta uvjerila da  grijese i da ih boli g....za nasu djecu!!! E pa kad vas nije briga, mene jeste za moje dijete, i ja vise necu da sutim!!!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7587
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:09:07   
teacher75
ma naravno, slazem se, al eto to je bilo u nedjelju nikad vise, malo tragova svijetlo crvene krvi, nismo bili ni sigurni jel krv u pitanju, i na internetu procitah da takva krv moze doci zbog iziritiranih crijeva. a krvna sliak joj dobra pa me i to cudi, ako nesto nije ok, mislim na bakterije, kako se ne pokazu u krviuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 7588
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:10:07   
marinčii
tiki ako ima proljev možda je i stomak boli,M kad je imo virozu stomačnu nije 5 dana nikako hodo od bola,a dok smo ležali u bolnici bašš s nama bila djevojčica kojoj je u stolici bilo krvi i doktori su rekli da može biti neka upala i uzimali su joj stolicu na analizu,možda da to uradiš ,mislim da se može i privatno

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 7589
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:11:01   
teacher75
da dodam da su joj prije mjesec dana u bolnici radili sve moguce analize, pa i analizu stolice i sve je bilo ok. e sad, jel mogla nesto u medjuvremenu navuci ne znamuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:12:28   
Rabi
ticerko na jezeru ce izvaditi nalaze sve koje treba!!! Oni gore rade sve nalazeuser posted image Ja ti govorim sta bih ja uradilauser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 7591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:14:11   
Amani12
Vrlo moguce da to bilo zbog iziritiranih crijeva.
Mi smo cesto imali krv u stolici,utvrdili da je to zbog alergija.
U svakom slucaju prati je i  vodi opet doktoru obavezno.
Ma ne jednom,vodi je na vise mjesta.
Ja sam cini mi se obisla svakog dermatologa i pulmologa u gradu dok nisam dobila pravu dijagnozu za svoje dijete.
Nazalost,ne mozes se pouzdati u samo jedno misljenje.
A hitna je uzas. Mm se svaki put posvadja s njima,jer su toliko neljubazni i
nezainteresovani.Svaka cast izuzecima.


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7592
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:14:22   
bebacha
pa naravno da je moglo.meni samo cudno sto je ona ima proliv prekuce,juce nista opet danas.koje mlijeko pije

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 7593
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:14:38   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Rabi

ticerko na jezeru ce izvaditi nalaze sve koje treba!!! Oni gore rade sve nalazeuser posted image Ja ti govorim sta bih ja uradilauser posted image

pa radili su joj prije mjesec dana i evo sad sranjeuser posted image u ovom stanju najmanje zelim s njom lezati opet gore, to bi me dotuklo i fizicki i psihickiuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 7594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:15:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

pa naravno da je moglo.meni samo cudno sto je ona ima proliv prekuce,juce nista opet danas.koje mlijeko pije

ona ne pije nikako mlijeko, ne voli, ali joj dorucak pravim na kupovnom meggle mlijeku


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:17:02   
bebacha
niko nebi zelio lezat u bolnici al kad se mora onda nemozes birat.nemoj ni zavlacit pa da nedaj boze zavrsi u bolnici a ti u porodilistu.
moze s njom i neko drugi lezat.tata recimo.to ja onako,vjerovatno to nije za bolnice


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:19:32   
teacher75
najgore je sto kad hoce da vade nalaze moras lezati gore, a meni se ne da, ko zna mozda je bas gore i navukla neku bakteriju dok smo lezale pa sad ovouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7597
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:21:05   
bebacha
zato otidi pa izvadi privatno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7598
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:22:28   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

zato otidi pa izvadi privatno

ovi iz drzavnih opet svi kude privatnike da oni nisu detaljni ni pouzdani. pa ne znam vise kome da vjerujem


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7599
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 13:27:36   
Rabi
pa ne znam..ako ne moze na jezeru bez lezanja, onda u hitnoj moze sigurno!!! Danas-sad

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  302 303 [304] 305 306   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  302 303 [304] 305 306   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *