|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  300 301 [302] 303 304   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
18.11.2011 21:30:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 7526
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:35:45   
Nunichi
Jbg breskva mene meso zapade, a i kreveti. user posted image user posted image user posted image

Nego noa, ostavi mu domaceg ajvara, domaceg dzema, popeglaj sve, namiri, podmiri, obidji svekrvu, zavrsi poslove po gradu, operi voce iz sopstvenog vocnjaka...pa kreni. Brzo ces ti to, ti si jedna od super zhena. user posted image

Nego gdje nam je sahara u ovim silnim dogovorima? Usutila se, izgleda je prestala piti. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7527
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:42:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Jbg breskva mene meso zapade, a i kreveti. user posted image user posted image user posted image

Nego noa, ostavi mu domaceg ajvara, domaceg dzema, popeglaj sve, namiri, podmiri, obidji svekrvu, zavrsi poslove po gradu, operi voce iz sopstvenog vocnjaka...pa kreni. Brzo ces ti to, ti si jedna od super zhena. user posted image

Nego gdje nam je sahara u ovim silnim dogovorima? Usutila se, izgleda je prestala piti. user posted image

zaboravila si i da krompir okopauser posted image user posted image user posted image
a sahara pije...ja svjedokuser posted image user posted image user posted image ...samo mi breskva zabusavauser posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 7528
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:54:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Jbg breskva mene meso zapade, a i kreveti. user posted image user posted image user posted image

Nego noa, ostavi mu domaceg ajvara, domaceg dzema, popeglaj sve, namiri, podmiri, obidji svekrvu, zavrsi poslove po gradu, operi voce iz sopstvenog vocnjaka...pa kreni. Brzo ces ti to, ti si jedna od super zhena. user posted image

Nego gdje nam je sahara u ovim silnim dogovorima? Usutila se, izgleda je prestala piti. user posted image

zaboravila si i da krompir okopauser posted image user posted image user posted image
a sahara pije...ja svjedokuser posted image user posted image user posted image ...samo mi breskva zabusavauser posted image user posted image


ja sam ugledni nastavnik user posted image , a nunichi će ti potvrdit da sam ja oduvijek bila na nivouuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7529
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:58:06   
bebacha
a jesil ti to posla radit il ja pogresno skonta,gdje,stauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7530
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 22:12:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bebacha

a jesil ti to posla radit il ja pogresno skonta,gdje,stauser posted image

ja gotov odradila dragauser posted image
uposlilo me ministarstvo u jednoj od škola, kažu došao red na tebe imaš mLogo stažauser posted image i ja tako radim iz dana u dan, moram li ti pričat o iznosu KMuser posted image ...to je jedna pozamašna cifrauser posted image ne smijem ni da spominjem. Na kraju godine kad se sve to lijepo skupi za te pare kupit ću 5kg teletine user posted image i bit ću švorcuser posted image .

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 7531
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 22:13:56   
bebacha
aha pripravnicki kako ja skontauser posted image user posted image hajdi nek se radi bilo sta.bice valjda nekad i bolje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7532
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 22:22:29   
bananica
evo me nazaduser posted image

je li pao dogovor? da cujem detaljeuser posted image

znaci zlazna dzezva, vispak kocka , sarajevsko pivo i hmmmm praline wivia, pakujemuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7533
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 22:23:30   
bananica
rekla sam mm da putujem, kaze ne bi ga iznenadilo ni da sad krenem, tako da znate da stizemmmuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7534
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 22:25:49   
bebacha
sad se banovatuser posted image user posted image pivo tuzlansko

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7535
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 22:27:06   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

sad se banovatuser posted image user posted image pivo tuzlansko


pa ne mogu ja nositi njihov proizvoduser posted image ja moram lokalniuser posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7536
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 23:56:03   
Anoniman
Oooooooo, pa sta se to dogovaralo bRez mene, briga me ja cu samo da uskocim, ionako meni ne dajte da ista odlucujem, sto puta bih se predomislila u sekundi o bilo cemuuser posted image
breskvi cu da porucim, treba neko i trijezan biti da nas usmjeri na pravi putuser posted image
Ljubi vas sve teta Zuziuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7537
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 7:57:36   
bebacha
jutro.
hajmo izvjestajeuser posted image
kako je bilo na koncertu
Tiki kako je Lana
Nanika bolil zeno puno
nadam se da nema vise bolesni
ja pijem kafu i uzivam u tisini a samo vekam kad ce pocet izlazit i sobeuser posted image
ovo ce biti dug danauser posted image nema ni izvirit napolje,mozda u igraonicuuser posted image a veceras moja cura i ja idemo na lutkarsku prestavu.jedva cekam


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7538
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 8:09:09   
bananica
jutrouser posted image

evo i ja pijem kafu, onda brzinsko spremanje pa na posao, uh jest ovaj radni zivot tezak, nisam ja navikla na ovoliku zurbuuser posted image user posted image

sta ima kod tebe?

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7539
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 8:14:28   
bebacha
nista vala specijal,evo oh nadigli se,mogli su jos malo spavat i odma ko tornado po kuci

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7540
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 8:24:39   
ladyblue RR
jutro i od mene...

i moja se nadigla u 7:15 a ja bila sinoć na koncertu pa kasno legla. evo me opet luđački boli glava. ne znam šta je ovo ali već danima imam nepodnošljive glavobolje...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7541
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 8:49:03   
Emica_sa
Lady kakav ti je pritisakuser posted image

Mog muza neki dan bolila glava,otisao u apoteku,kad tamo pritisak 170 sa 100user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 7542
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 8:55:33   
teacher75
lana se kao i prethodnih noci budila nekoliko puta, hoce vodu, cucu, da je ljuljam... ja sam sva iscrpljena. u 3 sam je morala presvlaciti jer se bila ukakila pa ljuljati jedno pola sata, pa sam popila apaurin da lakse zaspimuser posted image od jutros hoda, niej sad da trci ali hoda ili sjedi, niej ko juce, al ko zna kako ce biti popodne. tako je bilo i zadnjih dana, hoda par sati pa onda nekoliko sati nece da stane na nogeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 7543
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 9:26:33   
bebacha
ja neznam dal da se smijewm il placemuser posted image user posted image
upalila rernu da pravim dorucak i fino provjerila imal sta unutr)jer Alen tu svasta ubaci)i otisla u kupatilo.nakon malo vremena skontam ja da nesto smrdi,otvorim rernu i iznenadenje.dok sam bila u kupatilo Alen ubaio flasicu svoju,fino se istopila.kuca smrdi uzas,morali promjenit dorucak i valja to sad ocistit,kupit drugu flasicuuser posted image user posted image i zovem muza da se pozalimi samo me gore iznervora.gospodin kaze pa znas da je nemiram,moras stalno gledat sta radi,trebala si kad si se svratila iz kupatila provjerit rernuuser posted image user posted image reko dusa moja kad bi ja sve provjeravala svako malo gdje bi stigliuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7544
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 9:30:56   
Mya_81 RR
Jutro...i mi pijemo kafu i mlijeko, Dora odgledana...jos malo pa cemo u skitnju nakon sto se doma odradi sve što treba...

Vidim na koncertu bilo super user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7545
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 9:33:50   
bebacha
Mya bas smijete izac.kod nas magla.vjerovatno ce se malo dignut oko 1 al tad oni spavaju uzas

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 7546
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 9:36:35   
Anoniman
jutroooo....

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 7547
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 9:42:26   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

ja neznam dal da se smijewm il placemuser posted image user posted image
upalila rernu da pravim dorucak i fino provjerila imal sta unutr)jer Alen tu svasta ubaci)i otisla u kupatilo.nakon malo vremena skontam ja da nesto smrdi,otvorim rernu i iznenadenje.dok sam bila u kupatilo Alen ubaio flasicu svoju,fino se istopila.kuca smrdi uzas,morali promjenit dorucak i valja to sad ocistit,kupit drugu flasicuuser posted image user posted image i zovem muza da se pozalimi samo me gore iznervora.gospodin kaze pa znas da je nemiram,moras stalno gledat sta radi,trebala si kad si se svratila iz kupatila provjerit rernuuser posted image user posted image reko dusa moja kad bi ja sve provjeravala svako malo gdje bi stigliuser posted image



Mrzim ovakve stvari i takve početke dana! A tm bi ziher provjerio ima li šta u rerni. Ko zna sta bi jos izgorilo user posted image

Nema kod nas magle, digla se. Samo se valja dobro zabundati!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7548
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 9:52:39   
Mya_81 RR
Meni moje dijete upravo viče iz spavaće da je bole ledja i da je dodjem izmasirati user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 7549
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 10:18:58   
Anoniman
jutro.
Kod nas nema danas magle al ima zime i mrazauser posted image brrrrrrr
bebachauser posted image neznam sta ti rec.
Mya jutro user posted image ljubi to malu mazulju, sta njima sve nece na um pastuser posted image bole curu ledja od spavanja user posted image
marina imal zime kod vas.
tikiuser posted image
mala jutro kako ste spaavali
nanika kako ruka
nema dugo ella-h se nije javljalauser posted image nadam se da su o.k
mala86 ,marinci dje ste vi?


(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 7550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  300 301 [302] 303 304   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  300 301 [302] 303 304   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *