|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  227 228 [229] 230 231   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
26.10.2011 11:41:15   
bebacha
gdje se ima kupit dobar set za ukrasavanje slagom.ona sprica s nastavnicima.ja gledala na ebaye Wilton al mi bas skupo

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5701
   RE: Fondant
26.10.2011 12:11:30   
calahoe

IZVORNA PORUKA: bebacha

gdje se ima kupit dobar set za ukrasavanje slagom.ona sprica s nastavnicima.ja gledala na ebaye Wilton al mi bas skupo



ja kupila u Bingu nedavno,nije bas Wilton klasa,a nema mu mane ni sekunde.Kostao citavih 6,5 km,neki americki set.Dođe zapakovan u kovcezicu plasticnom,20 dresir vrecica,ne znam koliko tacno nastavka za njih,nekoliko kalupa za ornament sare,slova za utiskivanje i uputa za koristenje.Taman ih slagali ja neletim i uzmemuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5702
   RE: Fondant
26.10.2011 12:39:11   
princeza
Puno ti hvala ja mislim i da podloga ima svoju ulogu iznenada se spojilo ugodno sa korisnim
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: princeza

Evo i moje skromne tortice ovo mi je drugi put da radim sa fondanm i ja sam zadovoljna user posted image

user posted image


što je meni lijepa ova žuta boja...al baš...il se jednostavno pollopilo sa ovom zelenom tacnom al beš mi nešto totalno vesela ova torta i lijepih bojauser posted image



_____________________________

Mamina curica 30.01.2009
Mamin djecak 29.07.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5703
   RE: Fondant
26.10.2011 17:15:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: calahoe


IZVORNA PORUKA: bebacha

gdje se ima kupit dobar set za ukrasavanje slagom.ona sprica s nastavnicima.ja gledala na ebaye Wilton al mi bas skupo



ja kupila u Bingu nedavno,nije bas Wilton klasa,a nema mu mane ni sekunde.Kostao citavih 6,5 km,neki americki set.Dođe zapakovan u kovcezicu plasticnom,20 dresir vrecica,ne znam koliko tacno nastavka za njih,nekoliko kalupa za ornament sare,slova za utiskivanje i uputa za koristenje.Taman ih slagali ja neletim i uzmemuser posted image


Dali se ova slova ( a i ornamenti) mogu iskoristiti za fondant šta mislišuser posted image
ako misliš da mogu da idem roviti bingouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 5704
   RE: Fondant
26.10.2011 18:14:10   
calahoe

IZVORNA PORUKA: Hanady RR




Dali se ova slova ( a i ornamenti) mogu iskoristiti za fondant šta mislišuser posted image
ako misliš da mogu da idem roviti bingouser posted image



Moglo bi ja i malo eksperimentisala s njima vec,nisu kalupi za isjecanje vec bas za utiskivanje slova u fondant

evo ovako,skoro pa isto,dobijes modlu u koju slazes slova i onda utiskujes
http://www.torteco.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tp-ecommerce.tpl&product_id=557&category_id=271&option=com_virtuemart&Itemid=53

a sare i fazoni su identicni ovakvi
http://www.torteco.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tp-ecommerce.tpl&product_id=325&category_id=271&option=com_virtuemart&Itemid=53

Joj kod nas se 2.11 otvara radnja sa profi slasticarskom opermom,jedva cekam.Pregledala sam im ponudu na netu sto puta,ma ima svega za slastice,jos ako im cijene budu kao u Hr(a nisu uopste bezobrazni)gdje ce mi kraj bitiuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5705
   RE: Fondant
26.10.2011 22:01:45   
ElmaB
Ja sam ih kontaktirala, mislim da govoriš o trgovini Dora, koja se otvara u Mostaru i rekli su mi da će raditi i dostavu za druge gradove u BiH. Ja imam njihov stranicu i zaista ima svega po povljnim cijenama. Neke stvari su ima zaista jeftinije u odnosu na Alper i Tuzlu.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 5706
   RE: Fondant
28.10.2011 22:37:53   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Mojih par tortica user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Ovo je više do torte....
zaista si umjetnik, imaš prezicnu ruku i tvoje torte su prava remek djela...
Mislim da je rokoko dobila najozbiljniju konkurenciju za sada na forumuuser posted image


Istina ima ovdje još lijepih torti...al tvoja maštovitost i urednost definitvno su nešto posebnouser posted image


Fondant je za mene spansko selo, ali znam prepoznati kvalitet ako ne znam napravit.
Ovo je prekrasno, a posebno zato sto izgleda uredno. Svaka cast!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5707
   RE: Fondant
28.10.2011 23:53:45   
D_K
ja sam napravila tortu po elminom receptu i izgleda suuuper - visoka je i cvrsta..
eh, dogovorila sam spidermen-a praviti malom braticu pa evo pregledam slike - valjda cu uspjeti..
javim se sa slikama - nadam se uspjesnim user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 5708
   RE: Fondant
29.10.2011 9:05:27   
ElmaB
Super D_K drago mi je da ti je uspjela. Ono je meni najzahvalnija torta za fondat. Evo ti link i imaš precizno objašnjenje u slikama kako napraviti spidermana. Sretno! Ako treba kakva pomoć javi se ovdje ili na fb. http://www.minjina-kuhinjica.com/fondan-i-gum-pasta/figurice-od-fondana/spajdermen-tutorijal/

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 5709
   RE: Fondant
29.10.2011 9:07:08   
ElmaB
E sada mi treba pomoć. Imam za sljedeći petak narudžbu za tortu za jednog čovjeka od 52 godine koji je po zanimanju automehaničar. Ostavili su mi slobodno da ja izaberem kakvu ću tortu napraviti. Hajd please dajte mi ideje.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 5710
   RE: Fondant
29.10.2011 9:15:59   
bebacha
hehe slucajnost.moj mm je automehanicar i u januaru mu je rodendan,ja upravu trazim imal sta zanimljivo za njega.
ja danas trebam pravimtortu za tetku koja ide u penziju,imal neko ideju


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5711
   RE: Fondant
29.10.2011 9:19:22   
ElmaB
Sad ću ti ja poslati par sličica za tetku, ja sam pravila jednu takvu, treba da je elegantna, ne kičava. eVo šaljem za par minuta!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5712
   RE: Fondant
29.10.2011 9:20:48   
bebacha
e super.cekam

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5713
   RE: Fondant
29.10.2011 9:22:03   
palachinken

IZVORNA PORUKA: ElmaB

E sada mi treba pomoć. Imam za sljedeći petak narudžbu za tortu za jednog čovjeka od 52 godine koji je po zanimanju automehaničar. Ostavili su mi slobodno da ja izaberem kakvu ću tortu napraviti. Hajd please dajte mi ideje.


user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5714
   RE: Fondant
29.10.2011 9:25:25   
ElmaB
Evo primjera za "penziju"user posted image :



 user posted image

user posted image


user posted image

Meni su ove ako knjige jako praktične za skoro sve prilike. A ti onda napišeš šta god želiš!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5715
   RE: Fondant
29.10.2011 9:26:51   
ElmaB
Super Palachinken, extra ideja. Evo snimila sam je, e hajmo još idejauser posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5716
   RE: Fondant
29.10.2011 9:31:56   
palachinken

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Super Palachinken, extra ideja. Evo snimila sam je, e hajmo još idejauser posted image

Samo ces ti to dosta urednije napraviti. user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5717
   RE: Fondant
29.10.2011 9:37:48   
ElmaB
Hehehe hoću naravno, ma dobra je ideja skroz imala sam i ja neku, ali bojim se da neću uspjeti, htjela sam radionicu cijelu napraviti, ali me malo strah. Zato mi trebaju vaše ideje.

< Poruku je uredio ElmaB -- 29.10.2011 9:38:59 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5718
   RE: Fondant
29.10.2011 9:43:36   
palachinken
Elma, evo pogledaj simpa torticu na temu i na ovom linku:
http://midnightbakeshop.wordpress.com/2010/10/09/tools-mechanics-cake/

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5719
   RE: Fondant
29.10.2011 9:45:55   
ElmaB
E dobra je skroz, hvala puno! user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5720
   RE: Fondant
29.10.2011 12:20:10   
bebacha
ovo je super.alat se moze napravit ranije,djeluje da nije bas komlikovano punouser posted image samo me interesuje kako dobit ovu sivu bojuuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5721
   RE: Fondant
29.10.2011 12:21:49   
ElmaB
Ja je pravim tako što u bijelu gel boju dodajem bukvalno kap po kap crne i četkicom miješam dok ne dobijem željenu nijansu.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5722
   RE: Fondant
29.10.2011 12:42:30   
bebacha
a gdje nabavis gel boje,koliko kostaju i koliko dugo mogu biti,koliko se moze fondana obojit s njima

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5723
   RE: Fondant
29.10.2011 12:56:44   
D_K
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Super D_K drago mi je da ti je uspjela. Ono je meni najzahvalnija torta za fondat. Evo ti link i imaš precizno objašnjenje u slikama kako napraviti spidermana. Sretno! Ako treba kakva pomoć javi se ovdje ili na fb. http://www.minjina-kuhinjica.com/fondan-i-gum-pasta/figurice-od-fondana/spajdermen-tutorijal/


bas ti hvala.. ja sam taman dosla do faze kada sam htjela da stavim samo masku na mjesto gdje se mreze spajaju ali pokusacu napraviti spidermena po ovo prijedlogu..
nafrcana sam je mi je fondant katastrofa - prosli put je bio kao plastelin podatan a sad puca uzasno.. znam da sam prosli put stavila neki slj zelatin Seti ili tako nesto a ovaj put drOetker - sve kontam da je to :((

evo slika trenutne faze :))

[img]http://img546.imageshack.us/img546/853/photo0591n.th.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us


< Poruku je uredio D_K -- 29.10.2011 12:58:53 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5724
   RE: Fondant
29.10.2011 13:04:47   
palachinken

IZVORNA PORUKA: bebacha

ovo je super.alat se moze napravit ranije,djeluje da nije bas komlikovano punouser posted image samo me interesuje kako dobit ovu sivu bojuuser posted image

Ovu boju mozes dobiti i mijesajuci srebrnu boju u prahu s alkoholom pa onda bojiti kistom.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  227 228 [229] 230 231   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  227 228 [229] 230 231   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *