|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?

ČLANCI

ZANIMLJIVOSTI

MEĐUNARODNI DAN DJETETA

Autor: Uredništvo Ringeraja.ba | 20.11.2014

Generalna skupština Ujedinjenih nacija je 20. novembra 1959. godine usvojila Deklaraciju o pravima djeteta, a 1989. godine Konvenciju o pravima djeteta.

STRANA 1 OD 1




Anketa

Pomoć od roditelja
ariela*

Zanima me da li su vam roditelji pomagali kada ste kupovali / gradili kucu? Znaci ne pitam za roditelje koji jedva prezivljavaju i sami ili za one koji imaju mnogo novca pa im je lako pomoci. Nego onako, neka sredina ,ako me razumijete :)

Ne , nista nisu pomogli iako nam je trebalo (36%)

Da , pomogli su (43%)

Htjeli su , ali mogli smo stvarno sve sami pa nam nije trebalo (20%)


Broj svih glasova: 212

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *